Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Świat Młodzieży - 2016

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Grupa Inicjatywna Baranówko

Cel:

Celem projektu jest zaktywizowanie i zaistnienie 10 młodych ludzi ze szkół ponadpodstawowych w przestrzeni społecznej i nabycie przez nich umiejętności społecznych poprzez wydanie lokalnego Czasopisma Młodzieżowego.

Odbiorcy projektu:

10 młodych ludzi w wieku 13-19 lat z wiosek Baranówko, Sowinki , Krajkowo, Żabinko, gminy Mosina.

Opis projektu:

Tematem projektu jest stworzenie lokalnego czasopisma młodzieżowego. Przygotują oni numer promujący młodzież oraz tematy ich interesujące . W projekcie młodzież sama odkryła czym jest prowadzenie takiego przedsięwzięcia i jak wygląda praca przy stworzeniu czasopisma,. W tym celu odbędzie się cykl spotkań roboczych i formacyjnych w każdym miesiącu przy wsparciu doświadczonych doradców merytorycznych. Grupa musi zaplanować wszystkie elementy czasopisma, zdiagnozować grupę docelową, ubiegać się o pozwolenia,
stworzyć bazę gości z którymi przeprowadzi wywiady i zorganizować takie spotkania. Zredaguje, złoży i wypromuję gazetę w lokalnej społeczności.

Budżet projektu: 10 500 zł

Dotacja: 7 500 zł

Rocznik: 2016

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Grupa Inicjatywna Baranówko

Miejscowość: Baranówko

Ulica, nr domu i lokalu: Baranówko 8

Kod pocztowy i Poczta: 62-050 Mosina

Województwo: wielkopolskie

Powiat: poznański

Adres strony internetowej: –

Świat Młodzieży

Baranówko 11, 62-000, Polska

Więcej