Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Gra=Rozgrywka=Rozrywka - 2016

Realizowany przez:

Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Rypinie

Cel:

Celem jest umiejętność przełamywania barier w kontaktach z innymi ludzi, a także rozwinięcie umiejętności planowania i współpracy w grupie.

Odbiorcy projektu:

Grupa 15 młodych ludzi w wieku od 16 do 18 lat z Rypin i okolic.

Opis projektu:

Osią projektu są gry miejskie. Uczestnicy zapraszają do udziału w przedsięwzięciu inną grupę społeczną np. (młodzież, rodziny, nauczycieli, władze miasta, itp.). W okresie wakacyjnym grupa skupia się na grach miejskich skierowanych do dzieci (6-13 lat). Uczestnicy projektu odbywają szkolenie wprowadzające ich w tajniki różnych gier miejsko-wiejskich, na następnie opracowują scenariusz, zadania, a także regulamin do przeprowadzenia gier miejskich. Uczestnicy zakładają fanpage, aby informować społeczność o swoich działaniach, a także promować swoje zaangażowanie w niecodziennym przedsięwzięciu. W międzyczasie nawiązują kontakty z różnymi podmiotami w celu przeprowadzenia zadań podczas finału gier miejskich.

Budżet projektu: 10 320 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2016

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Rypinie

Miejscowość: Rypin

Ulica, nr domu i lokalu: Warszawska 20

Kod pocztowy i Poczta: 87-500 Rypin

Województwo: kujawsko-pomorskie

Powiat: rypiński

Adres strony internetowej: http://biblioteka-rypin.pl

Gra=Rozgrywka=Rozrywka

Warszawska 11, 87-500 Rypin, Polska

Więcej