Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

W głębi duszy coś nam gra – filmowa historia o Antoninie Woźnej - 2016

Realizowany przez:

Zbąszyńskie Centrum Kultury

Cel:

Celem projektu jest wzbudzenie poczucia dumy z najbliższego otoczenia, nauka współpracy i pozyskiwania wsparcia od sprzyjających osób poprzez zrealizowanie filmu.

Odbiorcy projektu:

Grupa 15 licealistów w wieku 16-19 lat z gminy Zbąszyń i okolic.

Opis projektu:

Osią projektu jest film. Zadaniem młodzieży uczestniczącej w projekcie jest zrealizowanie filmu o życiu, pracy i działalności propagatorki na rzecz kultury ludowej miasta i okolic – Antoniny Woźnej. Scenariusz filmu uczestnicy opracowują na podstawie autentycznych zapisków regionalistki oraz kronik spisywanych od lat 60-tych ubiegłego wieku przez kierownictwo artystyczne zespołu Poszczególne elementy filmu powstają pod okiem pracownika telewizji lokalnej – Zbąszyńskiej Telewizji Kablowej. Przez okres trwania projektu młodzież ma możliwość konsultacji i współpracy z wykładowcami Wydziału Animacji na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu (wstępna deklaracja). Zapozna się także się z powstawaniem animacji w Telewizyjnym Studiu Filmów Animowanych w Poznaniu.

Budżet projektu: 6 609 zł

Dotacja: 5 300 zł

Rocznik: 2016

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Zbąszyńskie Centrum Kultury

Miejscowość: Zbąszyń

Ulica, nr domu i lokalu: Powstańców Wlkp. 12

Kod pocztowy i Poczta: 64-360 Zbąszyń

Województwo: wielkopolskie

Powiat: nowotomyski

Adres strony internetowej: www.biblioteka.zbaszyn.pl

W głębi duszy coś nam gra – filmowa historia o Antoninie Woźnej

Powstańców Wielkopolskich 39, 64-360 Zbąszyń, Polska

Więcej