Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Chocki Escape Room - 2016

Realizowany przez:

Fundacja Animacja

Cel:

Celem projektu jest podniesienie umiejętności społecznych u młodych osób, ze szczególnym uwzględnieniem umiejętności komunikacji, współpracy w grupie i rozwiązywanie konfliktów, poprzez przygotowanie escape-roomów.

Odbiorcy projektu:

Grupa 15 gimnazjalistów w wieku od 13 do 15 lat zamieszkujących gminę Chocz.

Opis projektu:

Młodzież pracuje w grupie nad przygotowaniem dwóch escape roomów. Jeden pokój przeznaczony jest dla maluchów, drugi adresowany jest do rówieśników i dorosłych. Młodzi tworzą scenariusze zagadek i scenografię. Biorą też udział w szkoleniach wspierających o tematyce integracyjnej i animacyjnej. Na warsztatach dowiadują się m.in. o zasadach pracy z maluchami, poznają gry integracyjne. Odbywa się wycieczka do escape room-u w Poznaniu. Podczas trwania projektu młodzi na bieżąco uzupełniają Indeks wolontariusza – jest to zeszyt, w którym młodzież zapisuje swoją aktywność społeczną i wolontariacką.

Budżet projektu: 10 660 zł

Dotacja: 7 700 zł

Rocznik: 2016

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Fundacja Animacja

Miejscowość: Pleszew

Ulica, nr domu i lokalu: Bolesława Krzywoustego 3

Kod pocztowy i Poczta: 63-300 Pleszew

Województwo: wielkopolskie

Powiat: pleszewski

Adres strony internetowej: fundacjaanimacja.com

Chocki Escape Room

Panieńska 4, 63-300 Pleszew, Polska

Więcej