Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Energia codzienności - 2016

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Przyszłość Kotlina

Cel:

Głównym celem projektu jest rozwinięcie współpracy w grupie i podniesienie umiejętności pozyskania wsparcia społecznego poprzez nawiązanie nowych relacji społecznych.

Odbiorcy projektu:

Grupa 15 młodych osób od 13 do 19 lat zamieszkujących gminę Kotlin.

Opis projektu:

Tematem wiodącym są warzywa. Uczestnicy dzielą się na trzy grupy – pomidory, marchewki i ogórki; każda grupa działa w jednej z trzech miejscowości w gminie. Po odbyciu cyklu warsztatów, młodzież dokonuje zakupu plecaków animatora (skład: m.in. gra planszowa, sprzęt cyrkowy). Następnie Pomidory zapraszają mieszkańców na warsztaty integracyjne i kulinarne, a także ławkę poezji. Marchewki zapraszają do tańca integracyjnego i udziału w rajdzie rowerowym oraz warsztatach fotograficznych. Z Ogórkami mieszkańcy tworzą m.in. animację uliczną. Na koniec wszystkie warzywa spotykają się na Dniu zdrowia i zapraszają do wspólnego świętowania w ramach Turnieju Wsi.

Budżet projektu: 13 550 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2016

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Przyszłość Kotlina

Miejscowość: Kotlin

Ulica, nr domu i lokalu: Powstańców Wielkopolskich 3

Kod pocztowy i Poczta: 63-220 Kotlin

Województwo: wielkopolskie

Powiat: jarociński

Adres strony internetowej: –

Energia codzienności

Księdza Stanisława Rymarkiewicza 4, 63-220 Kotlin, Polska

Więcej