Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Kreatywni w akcji - 2016

Realizowany przez:

Gminny Ośrodek Kultury w Świętajnie

Cel:

Celem projektu jest rozwój ich aktywności społecznej i wzmocnienie więzi z miejscem zamieszkania oraz nawiązanie nowych relacji z rówieśnikami, instytucjami i in. mieszkańcami gminy.

Odbiorcy projektu:

Grupa 15 młodych osób z terenu gminy Świętajno

Opis projektu:

Założeniem działań jest rewitalizacja miejsca, gdzie spotyka się młodzież w plenerze oraz przekształcenie brzydkiej ściany budynku w kolorowy mural – wizytówkę wsi: Odbywają się zajęcia organizacyjne, zajęcia warsztatowe prowadzone przez instruktorów graffiti, architektury. Młodzież wspólne opracowuje treść artykułów promujących projekt, projektowanie i wykonuje mural, zaprojektowanie oraz wykonanie oryginalnych ławek i stolików do gier, prace ziemne przy wytyczaniu ścieżek, tworzenie elementów tzw. małej architektury. Efektem finalnym będzie stworzenie muralu oraz gruntowna odnowa miejsca, gdzie gromadzi się młodzież w wolnym czasie. Na zakończenie projektu odbędzie się piknik z udziałem mieszkańców, władz samorządowych, pozyskanych partnerów bądź sponsorów.

Budżet projektu: 11 000 zł

Dotacja: 8 400 zł

Rocznik: 2016

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Gminny Ośrodek Kultury w Świętajnie

Miejscowość: Świętajno

Ulica, nr domu i lokalu: ul. Mickiewicza 1

Kod pocztowy i Poczta: 12-140 Świętajno

Województwo: warmińsko-mazurskie

Powiat: szczycieński

Adres strony internetowej: –

Kreatywni w akcji

Adama Mickiewicza 27A, 12-140 Świętajno, Polska

Więcej