Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Młodzi – Orneta – Integracja - 2016

Realizowany przez:

Miejski Dom Kultury im. Franciszka Chruściela w Ornecie

Cel:

Celem projektu jest wyposażenie w umiejętności społeczne i ich praktyczne wykorzystanie poprzez realizację cyklu czterech kulturalnych wydarzeń integracyjnych.

Odbiorcy projektu:

Grupa 12 młodych osób w wieku od 13 do 19 lat uczących się w Ornecie.

Opis projektu:

Główne działania to realizacja czterech wydarzeń: parady filmowej, miejskich gier terenowych oraz quizu miejskiego, festiwalu kolorów i smaków, a także festynu podsumowującego projekt. Młodzież bierze udział w warsztatach integracyjnych i przygotowujących ich do realizacji wybranych przez nich zadań. Wszystkie działania poprzedzone są promocją, a ich przebieg jest dokumentowany. Powstaje płyta ze zdjęciami i nagraniami, reportażami, a także m.in. scenariusze i rekwizyty wydarzeń, ulotki, plakaty, banery, strona FB projektu, informacje promocyjne na stronach internetowych MDK i partnerów, publikacje prasowe, prezentacja o projekcie.

Budżet projektu:

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2016

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Miejski Dom Kultury im. Franciszka Chruściela w Ornecie

Miejscowość: Orneta

Ulica, nr domu i lokalu: 1 Maja 45

Kod pocztowy i Poczta: 11-130 Orneta

Województwo: warmińsko-mazurskie

Powiat: lidzbarski

Adres strony internetowej: http://mdk.orneta.pl

Młodzi – Orneta – Integracja

Plac Wolności 7b, 11-130 Orneta, Polska

Więcej