Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Cicha miejscowość – głośne granie! - 2016

Realizowany przez:

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Zawichoście

Cel:

Celem projektu jest wzmocnienie poczucia własnej wartości wśród młodzieży poprzez podniesienie kompetencji artystycznych i społecznych oraz pokazanie jej, że realizacja własnych, pasji jest możliwa.

Odbiorcy projektu:

Grupa co najmniej 12 młodych osób w wieku od 15 do 19 lat z powiatu sandomierskiego.

Opis projektu:

W oparciu o różnorodne zainteresowania młodzież wspólnie tworzy wideoklip i zorganizuje wystawę fotograficzną oraz grafik i tekstów. W ramach projektu młodzi piszą muzykę i teksty, opracowują grafikę płyty i materiały reklamowe. Promują wydarzenie i organizują koncerty. Do współpracy zapraszają rówieśników z MOW w Zawichoście wykluczonych społecznie, którzy ze względu na błędy życiowe i trwający proces resocjalizacji mają utrudnioną możliwość zaistnienia w lokalnym środowisku. Działania rozwijają pasje, wzmacniają kompetencje artystyczne i społeczne uczestników. Młodzi zdobywają doświadczenie, poczucie, że warto realizować marzenia, uczą się działać kreatywnie. Prezentują efekty wspólnej pracy szerszej publiczności.

Budżet projektu: 10 223 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2016

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Zawichoście

Miejscowość: Zawichost

Ulica, nr domu i lokalu: Żeromskiego 33

Kod pocztowy i Poczta: Zawichost

Województwo: –

Powiat: sandomierski

Adres strony internetowej: http://mgok-zawichost.pl

Cicha miejscowość – głośne granie!

Ostrowiecka 51, 27-630 Zawichost, Polska

Więcej