Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Ura(T/D)Owani - 2016

Realizowany przez:

Ośrodek Promocji Gminy Węgierska Górka

Cel:

Celem jest aktywizacja oraz integracja młodych osób, a także nabycie przez nich doświadczenia pracy w grupie, realizacji projektów i współpracy z partnerami.

Odbiorcy projektu:

Grupa 20 młodych osób w wieku 13 do 19 lat z Węgierskiej Górki i okolic.

Opis projektu:

W ramach projektu odbywają się zajęcia prowadzone przez wcześniej przeszkolonych licealistów – grupa młodzieży realizująca projekt prócz nabycia umiejętności z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej zdobywa niezbędne w dorosłym życiu doświadczenia pracy w grupie, realizacji projektów, organizacji czasu pracy i współpracy z partnerami. Jest to również doskonała dla nich lekcja odpowiedzialności za powierzone zadania, a integracja grupy będzie inspiracją do podejmowania kolejnych ciekawych inicjatyw. Podsumowaniem projektu są zawody ratownicze, podczas których uczestnicy w praktyce sprawdzają umiejętności nabyte w czasie licznych symulacji organizowanych w trakcie trwania projektu.

Budżet projektu: 8 500 zł

Dotacja: 6 800 zł

Rocznik: 2016

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Ośrodek Promocji Gminy Węgierska Górka

Miejscowość: Węgierska Górka

Ulica, nr domu i lokalu: os. XX-lecia II RP 12

Kod pocztowy i Poczta: 34-350 Węgierska Górka

Województwo: śląskie

Powiat: żywiecki

Adres strony internetowej: www.wegierska-gorka.opg.pl

Ura(T/D)Owani

Zielona 55, 34-350 Węgierska Górka, Polska

Więcej