Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Młodzieżotypy obalają mity - 2016

Realizowany przez:

Miejski Ośrodek Kultury w Sławkowie

Cel:

Celem projektu jest zaistnienie młodych ludzi w środowisku lokalnym, a także budowanie nowych relacji pomiędzy młodzieżą a instytucjami i partnerami projektu.

Odbiorcy projektu:

Grupa 15 młodych osób w wiek od 13 do 19 lat z gminy Sławków.

Opis projektu:

W ramach projektu młodzi uczęszczają na warsztaty z zakresu komunikacji w grupie, wielokulturowości i stereotypów. Spotykają się z obcokrajowcami oraz osobami niepełnosprawnymi i seniorami. Dowiadują się m.in. jakie trudności muszą pokonywać dane grupy społecznie i z jakimi mitami na swój temat muszą walczyć. Młodzi organizują konkurs dla seniorów na najlepszy wypiek i festiwal karaoke dla osób niepełnosprawnych. Podczas projektu organizują wystawę, imprezę finałową lub pokaz mody. Młodzież rozwija umiejętności przydatne w dorosłym życiu, zarówno prywatnym jak i zawodowym – poznaje i pokonuje swoje lęki i ograniczenia, odnajduje się w całkiem nowych sytuacjach i poznaje lepiej lokalne środowisko.

Budżet projektu: 12 500 zł

Dotacja: 8 300 zł

Rocznik: 2016

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Miejski Ośrodek Kultury w Sławkowie

Miejscowość: Sławków

Ulica, nr domu i lokalu: ul. Młyńska 14

Kod pocztowy i Poczta: 41-260 Sławków

Województwo: śląskie

Powiat: będziński

Adres strony internetowej: mok.slawkow.pl

Młodzieżotypy obalają mity

Młyńska 14, 41-260 Sławków, Polska

Więcej