Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Zrób lalki do bajki - 2016

Realizowany przez:

Gminny Ośrodek Kultury w Morzeszczynie

Cel:

Celem jest kształtowanie u młodzieży aktywnych postaw, wyposażenie jej w umiejętności podejmowania inicjatyw na rzecz własnego środowiska i współpracy z innymi instytucjami poprzez teatr marionetkowy.

Odbiorcy projektu:

Grupa 20 młodych osób w wieku od 13 do 19 lat z gminy Morzeszczyn.

Opis projektu:

Osią projektu jest teatr marionetkowy. W pierwszej kolejności odbywa się wspólne czytanie tekstów oraz wykład z historii teatru lalek i podstaw budowy lalek teatralnych z pokazem animacji. Następnie pod okiem instruktora młodzi wykonują własne marionetki i uczą się podstaw animacji. Potem młodzież wspólnie z rodzicami, paniami z KGW Morzeszczyn i członkami Klubu Seniora projektuje i wykonuje mobilną scenę marionetkową, która wykorzystana zostaje do przedstawienia przygotowanego na warsztatach spektaklu. Jako podsumowanie projektu przedstawiony zostanie spektakl marionetkowy prezentowany przez młodzież w pięciu miejscowościach gminy Morzeszczyn.

Budżet projektu: 7 750 zł

Dotacja: 6 000 zł

Rocznik: 2016

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Gminny Ośrodek Kultury w Morzeszczynie

Miejscowość: Morzeszczyn

Ulica, nr domu i lokalu: Kociewska 12

Kod pocztowy i Poczta: 83-132 Morzeszczyn

Województwo: pomorskie

Powiat: tczewski

Adres strony internetowej: www.morzeszczyn.naszgok.pl

Zrób lalki do bajki

Dworcowa 2, 83-132 Morzeszczyn, Polska

Więcej