Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Cudze chwalicie, swego nie znacie Vilage ART!!! - 2016

Realizowany przez:

Gminny Ośrodek Kultury w Smołdzinie

Cel:

Celem projektu jest nauczenie młodych skutecznego planowania, wzrost ich wiary we własne siły, a także nawiązywanie przez nich nowych relacji społecznych.

Odbiorcy projektu:

Grupa młodych osób w wieku od 13 do 19 lat zamieszkująca gminę Smołdzino.

Opis projektu:

Tematem przewodnim projektu jest przygotowanie wieloformatowej grafiki na ścianach budynków, wiat autobusowych czy innych wybranych miejscach. Projekt podzielony jest na cykl zajęć teoretycznych i praktycznych. Zajęcia odbywają się pod okiem wybranego przez młodych lokalnego instruktora. W ramach projektu młodzi organizują wycieczkę krajoznawczą oraz rowerową, podczas której biorą udział w queście oraz spotkaniu z lokalnym fotografem. Z każdego spotkania projektowego zostaje sporządzona fotorelacja w celu późniejszego stworzenia dokumentacji projektowej. Na zakończenie organizowana jest impreza Cudze chwalicie swego nie znacie Village ART.

Budżet projektu: 10 770 zł

Dotacja: 8 200 zł

Rocznik: 2016

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Gminny Ośrodek Kultury w Smołdzinie

Miejscowość: Smołdzino

Ulica, nr domu i lokalu: Boh. Warszawy 30

Kod pocztowy i Poczta: 76-214 Smołdzino

Województwo: pomorskie

Powiat: słupski

Adres strony internetowej: –

Cudze chwalicie, swego nie znacie Vilage ART!!!

Bohaterów Warszawy 28, 76-214 Smołdzino, Polska

Więcej