Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Średniowieczny teatr ognia - 2016

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Grupa Młodych Archeologów w Brusach

Cel:

Celem projektu jest zwiększenie u młodych osób kompetencji społecznych, umiejętności organizacyjnych oraz współpracy w grupie poprzez kuglarstwo.

Odbiorcy projektu:

Grupa 15 młodych osób w wieku od 13 do 19 lat z gminy Brusy i okolic.

Opis projektu:

Osią działań w projekcie jest kuglarstwo. Wszelkie rozmowy z instruktorami, przygotowanie pomieszczeń na zajęcia warsztatowe, przygotowanie teledysku i pokazów jest zadaniem młodzieży. To oni nawiązują współpracę z władzami szkolnymi i samorządowymi i to oni opracowują sprawozdanie w formie folderu oraz zorganizować druk szukając najtańszego wydawnictwa. Młodzi prezentują siebie i swój dorobek podczas majowego festynu w muzeum archeologicznym w Gdańsku. Pod koniec trwania programu następuje wzajemna nauka zdobytych umiejętności i wymiana doświadczeń. Finałem programu jest prezentacja dorobku w formie teledysku oraz pokazu średniowiecznego kuglarstwa podczas uroczystości szkolnych.

Budżet projektu: 15 000 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2016

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Grupa Młodych Archeologów w Brusach

Miejscowość: Brusy

Ulica, nr domu i lokalu: Młyńska 2

Kod pocztowy i Poczta: 89-632

Województwo: pomorskie

Powiat: chojnicki

Adres strony internetowej: http://gautar.brusy.pl

Średniowieczny teatr ognia

Młyńska 23, 89-632 Brusy, Polska

Więcej