Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Szczuczyn okiem młodego filmowca - 2016

Realizowany przez:

Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie

Cel:

Celem projektu jest pogłębienie wiedzy o rodzinnym mieście, nauka odpowiedzialności, pracy zespołowej i konsekwentnego dążenia do wyznaczonych celów.

Odbiorcy projektu:

Grupa od 10 do 12 osób w wieku od 13 do 19 lat, zamieszkujących miasto i gminę Szczuczyn.

Opis projektu:

Młodzież kręci krótkie filmiki promujące miasto i okolice. Projekt rozpoczyna spotkanie organizacyjne, a następnie młodzi biorą udział w warsztatach filmowych (uczą się podstaw kręcenia filmów, ich obróbki i montażu). Młodzi uczą się kręcenia filmów oraz pracy z dronem. Najciekawsze ujęcia z warsztatów prezentowane są na trzech spotkaniach filmowych promujących projekt. Wybrany przez młodzież materiał filmowy jest montowany pod okiem specjalisty. Młodzież digitalizuje i zabezpiecza gromadzony materiał i przygotowuje finału. Równolegle młodzież projektuje logo i t-shirty. Finał projektu odbywa się w formie kina letniego.

Budżet projektu: 8 500 zł

Dotacja: 13 700 zł

Rocznik: 2016

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie

Miejscowość: Szczuczyn

Ulica, nr domu i lokalu: Łomżyńska 11

Kod pocztowy i Poczta: 19-230 Szczuczyn

Województwo: podlaskie

Powiat: grajewski

Adres strony internetowej: –

Szczuczyn okiem młodego filmowca

Zofiówka 58, 19-230 Szczuczyn, Polska

Więcej