Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Rajgrodzkie wspomnienia naszych dziadków - 2016

Realizowany przez:

Biblioteka Publiczna w Rajgrodzie

Cel:

Celem projektu jest zwiększenie umiejętności pracy w grupie i komunikacji młodzieży, a także pokonanie przez nich bariery nieśmiałości w kontaktach międzypokoleniowych.

Odbiorcy projektu:

Około 12 młodych osób z terenu gminy Rajgród.

Opis projektu:

Tematem wiodącym projektu jest poznanie przez uczestników zwyczajów, wspomnień, kulinarnych upodobań, form spędzania wolnego czasu, nieznanych młodym formach zabawy, przekazów rodzinnych, wydarzeń z regionu, składających się na specyfikę lokalnej tożsamości. Uczestnicy dzielą się na grupy, które odpowiedzialne są za poszczególne zadania projektowe (opracowanie pytań do wywiadu, wywiad ze starszymi mieszkańcami gminy Rajgród, opracowanie nagranych wywiadów, zebranie potrzebnych materiałów do opracowania publikacji pt:”Rajgrodzkie wspomnienia naszych dziadków”. Młodzież zaprasza fachowców z dziedziny dziennikarstwa, którzy udzielają wskazówek i dzielą się swoim doświadczeniem.

Budżet projektu: 10 090 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2016

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Biblioteka Publiczna w Rajgrodzie

Miejscowość: Rajgród

Ulica, nr domu i lokalu: Warszawska 9

Kod pocztowy i Poczta: 19-206 Rajgród

Województwo: podlaskie

Powiat: grajewski

Adres strony internetowej: brak

Rajgrodzkie wspomnienia naszych dziadków

Warszawska 45, 19-206 Rajgród, Polska

Więcej