Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Klub Młodych Dokumentalistów - 2016

Realizowany przez:

Gminny Ośrodek Kultury w Narewce

Cel:

Celem projektu jest umożliwienie młodzieży poznanie swoich słabych i mocnych stron, a także poznanie najbliższego środowiska i docenienie jego walorów.

Odbiorcy projektu:

Grupa 12 młodych osób zamieszkująca gminę Narewka.

Opis projektu:

Osią projektu jest fotografia. W realizacji tego przedsięwzięcia pomaga zainicjowany Klub Młodych Dokumentalistów. Klub pracuje za pomocą fotografii otworkowej i analogowej. Grupa projektowa bierze udział w weekendzie edukacyjnym, na którym zapoznaje się z metodą fotografii otworkowej i analogowej. Zostaje przedstawiona misja fotografów-dokumentalistów, która jest motywem przewodnim klubu. Młodzież wykonuje własne aparaty i uczy się samodzielnie wywoływać zdjęcia. Uczestnicy fotografują swoje najbliższe otoczenie, pokazując wartości przyrodnicze i kulturowe. Wystawa fotograficzna jest podsumowaniem pracy klubu.

Budżet projektu: 8 487 zł

Dotacja: 6 800 zł

Rocznik: 2016

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Gminny Ośrodek Kultury w Narewce

Miejscowość: Narewka

Ulica, nr domu i lokalu: ul.Nowa 3a

Kod pocztowy i Poczta: 17-220 Narewka

Województwo: podlaskie

Powiat: hajnowski

Adres strony internetowej: brak

Klub Młodych Dokumentalistów

Mickiewicza 56, 17-220 Narewka, Polska

Więcej