Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Psi obowiązek - 2016

Realizowany przez:

Gminny Ośrodek Kultury w Goniądzu

Cel:

Głównym celem jest wzmocnienie kompetencji społecznych oraz stworzenie okazji do aktywności zadaniowej i społecznej, a także rozwój samodzielności, asertywności, komunikatywności, umiejętności pracy zespołowej i umiejętności rozwiązywania problemów.

Odbiorcy projektu:

Grupa 12 gimnazjalistów z Zespołu Szkolno- Przedszkolnego Gimnazjum w Goniądzu.

Opis projektu:

Projekt rozpoczyna wykład wprowadzający młodzież w specyfikę pracy z psami. Młodzież pomaga zwierzętom schroniska Green House poprzez pracę w schronisku oraz organizację zbiórki żywności na rzecz obiektu. Odbywają się zajęciach fotograficznych oraz podejmowane są inne działania ukierunkowane na środowisko lokalne. Akcja „Sprzątnij po swoim psie” polega na projektowaniu ulotek i tabliczek i rozniesieniu ich w mieście. „Akcja buda!” polega na pozyskaniu sponsorów, materiałów i zbudowaniu bud dla potrzebujących psów z gminy Goniądz. W ramach projektu organizowany jest konkurs plastycznego pt. „Ja i mój zwierz” oraz odbywają się spotkania z pracującymi psami.

Budżet projektu: 7 814 zł

Dotacja: 6 200 zł

Rocznik: 2016

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Gminny Ośrodek Kultury w Goniądzu

Miejscowość: Goniądz

Ulica, nr domu i lokalu: Stary Rynek 23

Kod pocztowy i Poczta: 19-110 Goniądz

Województwo: podlaskie

Powiat: moniecki

Adres strony internetowej: goniadz.naszgok.pl

Psi obowiązek

Stary Rynek 23, 19-110 Goniądz, Polska

Więcej