Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

My – w wielkim Mieście :)! - 2016

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Wspierania Dzieci Potrzebujących Pomocy

Cel:

Celem projektu jest pokonanie nieśmiałości i poznanie swoich mocnych i słabych stron przez młodzież, a także nawiązywanie nowych relacji z ludźmi i instytucjami.

Odbiorcy projektu:

Grupa 12 młodych osób w wieku od 13 do 15 lat zamieszkująca gminę Sokołów Małopolski.

Opis projektu:

Wiodący temat projektu to szeroko pojęty savoir-vivre. Młodzież bierze udział w trzech blokach warsztatowych dotyczących tematów, które są dla nich najbardziej interesujące. Do wyboru jest kilka zagadnień takich jak: zachowanie przy stole, w Internecie, w instytucjach kultury i sztuki, wizażu, stylizacji. Od opiekuna młodzież uzyskuje tylko harmonogram i zarys tematów warsztatów do wyboru – reszta należy do uczestników. Młodzi zajmują się też organizacją pokazów dla rówieśników w innych gimnazjach i w miejscowym przedszkolu, a także organizacją wyjazdu do teatru lub filharmonii. Świętowanie odbywa się podczas dwudniowego wyjazdu do Krakowa. Na zakończenie odbywa się także wystawa przedstawiająca działania w projekcie.

Budżet projektu: 12 510 zł

Dotacja: 8 300 zł

Rocznik: 2016

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Wspierania Dzieci Potrzebujących Pomocy

Miejscowość: Sokołów Małopolski

Ulica, nr domu i lokalu: Lubelska 41

Kod pocztowy i Poczta: 36-050 Sokołów Małopolski

Województwo: podkarpackie

Powiat: rzeszowski

Adres strony internetowej: stowarzyszeniesokolow.republika.pl

My – w wielkim Mieście :)!

Lubelska 29, 36-140 Sokołów Małopolski, Polska

Więcej