Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Teatr Lutnia – nowa odsłona - 2016

Realizowany przez:

Miejska Biblioteka Publiczna w Łańcucie

Cel:

Celem projektu jest wzmocnienie poczucia własnej wartości młodzieży, poznanie i rozwijanie własnych możliwości, a także kształtowanie umiejętności pracy w grupie i komunikacji poprzez teatr.

Odbiorcy projektu:

Grupa 20 osób w wieku od 16 do 18 lat z miasta Łańcut i okolic.

Opis projektu:

Osią projektu jest teatr. Powstaje wystawa i przedstawienie teatralne, które odbędzie się w sali wystawowej MBP w Łańcucie w ramach Nocy Bibliotek. Uczestnicy projektu zapoznają się z materiałami związanymi z historią amatorskiego teatru „Lutnia”. Dokonują wstępnej selekcji materiałów i współpracują przy przygotowaniu wystawy. Następnie grupa zajmuje się przygotowaniem spektaklu teatralnego nawiązującego do repertuaru teatru „Lutnia”. Młodzi zajmują się reżyserią, grą aktorską, scenografią, marketingiem i reklamą. Przygotowują projekty scenografii, strojów i wykona dekoracje. W ramach projektu odbędą się warsztaty teatralne i wyjazd do teatru w Krakowie. Młodzież zwraca się do władz samorządowych i do sponsorów o wsparcie, przygotowuje podziękowania .

Budżet projektu: 10 600 zł

Dotacja: 7 000 zł

Rocznik: 2016

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Miejska Biblioteka Publiczna w Łańcucie

Miejscowość: Łańcut

Ulica, nr domu i lokalu: ul. Moniuszki 2

Kod pocztowy i Poczta: 37-100 Łańcut

Województwo: podkarpackie

Powiat: łańcucki

Adres strony internetowej: www.mbp-lancut.pl

Teatr Lutnia – nowa odsłona

Solskiego 15A, 37-100 Łańcut, Polska

Więcej