Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Co jest grane? - 2016

Realizowany przez:

Gminna Biblioteka Publiczna w Chmielniku

Cel:

Celem projektu jest wzmocnienie samooceny, nabranie pewności siebie, rozwinięcie umiejętności pracy w grupie każdego uczestnika, oraz zaistnienie młodzieży w lokalnym środowisku.

Odbiorcy projektu:

Grupa 15 młodych osób w wieku od 13 do 19 lat z gminy Chmielnik.

Opis projektu:

W ramach projektu powstaje spektakl, którego scenariusz piszą uczestnicy. Młodzi przygotowują kostiumy, scenografię, choreografię, zajmują się też reżyserią muzyczną czy dramatyczną. Projektują plakaty, zapraszają gości i prezentują kilkakrotnie swój autorski spektakl Młodzież wystawia przedstawienie w Chmielniku i Zabratówce. Uczestnicy projektu biorą także udział w warsztatach z aktorem teatralnym. Mają okazję obejrzeć także profesjonalne widowisko w znanym krakowskim teatrze, z którego czerpią inspiracje i pomysły. Spotykają się z zespołem teatralnym by dowiedzieć się jak najwięcej o grze aktorskiej i zachowaniu na scenie. Grupa projektowa zakłada własny kanał na Youtube, który zapełnia materiałem filmowym. Nawiązuje też współpracę z radiem Rzeszów i WAWA.

Budżet projektu: 11 000 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2016

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Gminna Biblioteka Publiczna w Chmielniku

Miejscowość: Chmielnik

Ulica, nr domu i lokalu: 50

Kod pocztowy i Poczta: 36-016 Chmielnik

Województwo: podkarpackie

Powiat: rzeszowski

Adres strony internetowej: –

Co jest grane?

Chmielnik 114, 36-017, Polska

Więcej