Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Wszystko kręci się wokół tańca - 2016

Realizowany przez:

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Baranowie Sandomierskim

Cel:

Celem projektu jest poznanie swoich mocnych i słabych stron, zwiększenie wiary we własne możliwości, nawiązanie nowych relacji, integracja, a także nabycie nowych kompetencji społecznych przez młodzież poprzez taniec.

Odbiorcy projektu:

Uczestnicy projektu to młodzież w wieku od 13 do 19 lat z gminy Baranów Sandomierski.

Opis projektu:

Taniec jest elementem spajającym projekt. Młodzi planują fabułę spektaklu tanecznego, tematykę, choreografię, muzykę, scenografię. Projektują stroje, nawiązują współpracę z innymi podmiotami (np. Warsztatami Terapii Zajęciowej), organizują akcję promocyjną. Realizują koncert, który reżyserują dbając o kwestie techniczne – akustyk czy oświetlenie. Po koncercie odbywa się spotkanie integracyjne i wspólne świętowanie sukcesu. W ramach projektu planowana jest też wystawa zdjęć. Uczestnicy spośród setek fotografii wybiorą czterdzieści i zdecydują jak zaaranżować nimi przestrzeń wystawienniczą. W realizacji całego projektu pomagają im będą eksperci zaproszeni do udziału przez samą młodzież, a także pracownicy MGOK-u.

Budżet projektu: 13 280 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2016

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Baranowie Sandomierskim

Miejscowość: Baranów Sandomierski

Ulica, nr domu i lokalu: Fabryczna 39

Kod pocztowy i Poczta: 39-450 Baranów Sandomierski

Województwo: podkarpackie

Powiat: tarnobrzeski

Adres strony internetowej: www.kulturalia.pl

Wszystko kręci się wokół tańca

Fabryczna 53, 39-450 Baranów Sandomierski, Polska

Więcej