Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Spektakularni Młodzi - 2016

Realizowany przez:

Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury im. Emanuela Kani

Cel:

Celem projektu jest zdobycie umiejętności organizacyjnych, rozwijanie umiejętności pracy w zespole oraz nawiązywanie nowych relacji.

Odbiorcy projektu:

Grupa 12 młodych osób zamieszkujących Gorzów Śląski.

Opis projektu:

Osią projektu jest teatr. Tematem projektu jest przedstawienie problemu społecznego, który według młodych ludzi jest najbardziej interesujący bądź najbardziej frapujący. Poprzez muzykę, taniec i śpiew uczestnicy mogą w sposób ekspresyjny wyrazić swoje zdanie na temat problemu społecznego. Młodzież samodzielnie kontaktuje się z lokalnymi mediami aby nagłośnić realizację projektu. Samodzielnie przygotowuje plakaty i zaproszenia na przedstawienie. Sama tworzy charakteryzację i scenografię. W czasie realizacji projektu odbywają się warsztaty – pomagają one uczestnikom przygotować przedstawienie. Organizowane są także wyjazdy do Teatru Lalki i Aktora, do kina Bajka w Kluczborku oraz do Młodzieżowego Domu Kultury w Kluczborku.

Budżet projektu: 18 975 zł

Dotacja: 7 500 zł

Rocznik: 2016

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury im. Emanuela Kani

Miejscowość: Gorzów Śląski

Ulica, nr domu i lokalu: Rynek 4

Kod pocztowy i Poczta: 46-310 Gorzów Śląski

Województwo: opolskie

Powiat: oleski

Adres strony internetowej: www.mgokgorzow.pl

Spektakularni Młodzi

Rynek 1, 46-310 Gorzów Śląski, Polska

Więcej