Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Borowie Show - 2016

Realizowany przez:

Gminny Ośrodek Kultury w Borowiu

Cel:

Celem jest rozwój umiejętności autoprezentacji, współpracy w grupie, komunikacji, a także właściwego stawiania sobie celów w oparciu o swoje mocne i słabe

Odbiorcy projektu:

Grupa 15 młodych osób z terenu gminy Borowie.

Opis projektu:

Projekt zakłada stworzenie scenariusza musicalu, wypromowanie go oraz przedstawienie mieszkańcom i rówieśnikom, a także nakręcenie filmu z tego wydarzenia. Wiodącym tematem projektu jest muzyka, taniec, śpiew i aktorstwo. stworzenie scenariusza musicalu samodzielnie przez młodzież – warsztaty aktorskie i z montażu video, podnoszące wiedzę młodzieży z tego zakresu – wyjazd na profesjonalny musical, w celu zaczerpnięcia z dobrych praktyk – wypromowanie musicalu w gminie i poza nią, tak by jak najwięcej osób dowiedziało się o przedsięwzięciu – wystawienie musicalu dla mieszkańców oraz rówieśników, tak by pokazać swoje umiejętności. – zmontowanie filmu z musicalem jako pamiątka i element promocji, który zostanie rozesłany do innych okolicznych szkół oraz ośrodków kultury i bibliotek.

Budżet projektu: 12 100 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2016

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Gminny Ośrodek Kultury w Borowiu

Miejscowość: Borowie

Ulica, nr domu i lokalu: Garwolińska 19

Kod pocztowy i Poczta: 08-412 Borowie

Województwo: mazowieckie

Powiat: garwoliński

Adres strony internetowej: gokborowie.pl

Borowie Show

Garwolińska 19, 08-412 Borowie, Polska

Więcej