Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Młodzież ma głos - 2016

Realizowany przez:

Razem dla młodzieży – grupa nieformalna

Cel:

Celem projektu jest rozwój kompetencji społecznych u młodych osób a w szczególności umiejętności komunikacyjnych poprzez debaty oksfordzkie.

Odbiorcy projektu:

Grupa 30 młodych osób w wieku od 14 do 16 lat z Rzepiennika Strzyżewskiego

Opis projektu:

W ramach projektu odbywają się debaty oksfordzkie oraz powstanie kampania informacyjna. Organizowane są trzy warsztaty w trzech gimnazjach (tematyka: komunikacja interpersonalna, praca metodą dramy, praca z kamerą, analiza postępów). Przeprowadzone są cztery debaty z wykorzystaniem nabytych na warsztatach umiejętności. Powstają trzy kampanie informacyjnych na tematy poruszane podczas debat (praca w grupie, integracja i wyjście do społeczeństwa, konstruktywne rozwiązywanie problemów). W ramach projektu organizowane są spotkania robocze, na których młodzi na bieżąco przygotowują się do debat i kampanii. Debaty jako narzędzie to innowacyjny sposób na rozwój edukacji obywatelskiej i kompetencji obywatelskich wśród młodych ludzi.

Budżet projektu: 10 714 zł

Dotacja: 7 500 zł

Rocznik: 2016

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Razem dla młodzieży – grupa nieformalna

Miejscowość: Rzepiennik Suchy

Ulica, nr domu i lokalu: Rzepiennik Suchy 200

Kod pocztowy i Poczta: 33-163 Rzepiennik Strzyżewski

Województwo: małopolskie

Powiat: tarnowski

Adres strony internetowej: brak

Młodzież ma głos

Rzepiennik Suchy 64, 33-163, Polska

Więcej