Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Quest – wiejska wyprawa z zagadkami - 2016

Realizowany przez:

Gminne Centrum Kultury Czytelnictwa i Sportu w Bochni z siedzibą w Łapczycy

Cel:

Celem jest aktywizacja i zaangażowanie młodzieży w budowę questu poprzez samodzielne planowanie i decydowanie i współpracę z instytucjami, mieszkańcami, pracę w grupie, pokonanie własnych ograniczeń i rozwijanie możliwości.

Odbiorcy projektu:

Grupa 18 młodych osób w wieku od 13 do 19 lat z miejscowości Zatoka oraz Majkowice.

Opis projektu:

W ramach projektu młodzież w dwóch grupach tworzy dwa questy, po jednym dla każdej miejscowości. Młodzi zdobywają partnerów i współpracują z mieszkańcami, wyszukują potrzebne informacje i ciekawostki o swoich wioskach. Opracowują regulaminy i zasady konkursów (fotograficznego, plastycznego, filmowego, autoprezentacji). Konkursy te zintegrują mieszkańców, dzieci, młodzież i włączą ich do wspólnej pracy na rzecz powstającego questu. W ramach projektu odbywają się także cztery warsztaty z instruktorem questingu. Młodzież ponadto organizuje spotkania, prelekcje, przygotowuje: quizy, zagadki, rymowanki i rysunki wykorzystywane w Queście. Zakończeniem projektu jest uroczyste przejście questu przez mieszkańców oraz wspólna biesiada przy ognisku.

Budżet projektu: 13 310 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2016

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Gminne Centrum Kultury Czytelnictwa i Sportu w Bochni z siedzibą w Łapczycy

Miejscowość: Łapczyca

Ulica, nr domu i lokalu: Łapczyca 334

Kod pocztowy i Poczta: 32-744 Łapczyca

Województwo: małopolskie

Powiat: bocheński

Adres strony internetowej: www.gck.bochnia.pl

Quest – wiejska wyprawa z zagadkami

Nieszkowice Małe 66, 32-744 Łapczyca, Polska

Więcej