Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Historia na Dobrzelińskiej w street art - 2016

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Aktywizacji Społecznej i Twórczej Młodzieży Intersum

Cel:

Zwiększenie wiary młodych we własne siły, rozwijanie poczucia sprawczości, samodzielności oraz odpowiedzialności za podejmowane decyzje i realizowane wspólnie zadania poprzez nawiązywanie nowych relacji społecznych w lokalnym środowisku.

Odbiorcy projektu:

Grupa 20 młodych osób w wieku od 13 do 18 lat, zamieszkujących Żychlin i okolice.

Opis projektu:

Projekt jest kontynuacją wcześniejszego projektu Pixelami po Żychlinie. Młodzi poprzez zastosowanie narzędzi z obszaru sztuki scenicznej i sztuki cyrkowej podejmują róznorododne działania. W ramach projektu powstają parady, murale i instalacje wizualne z wykorzystaniem światła i dźwięku, odtwarzające ważne historyczne i obyczajowe wątki wspólnoty żychlińskiej. Uczestnicy projektu poznają zasoby miasta i gminy przez pryzmat historii i obyczajów lokalnych. Młodzi działają zarówno samodzielnie, jak i w grupie, przełamując przy tym nieśmiałość, rozwijając swoją sprawczość, samodzielność, a także poznając swoje mocne strony. Uczestniczą w warsztatach, które pomagają im przełamywać swoje bariery i umożliwiają im nabycie przydatnych umiejętności w rozmaitych dziedzinach sztuki: teatru, muzyki, tańca.

Budżet projektu: 18 240 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2016

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Aktywizacji Społecznej i Twórczej Młodzieży Intersum

Miejscowość: Żychlin

Ulica, nr domu i lokalu: ul. Dobrzelińska 6

Kod pocztowy i Poczta: 99-320 Żychlin

Województwo: łódzkie

Powiat: kutnowski

Adres strony internetowej: www.mos-zychlin.edupage.org

Historia na Dobrzelińskiej w street art

Mała 1, 99-320 Żychlin, Polska

Więcej