Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

YoungFire - 2016

Realizowany przez:

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna im. W. S. Reymonta w Wieruszowie

Cel:

Celem projektu jest zwiększenie umiejętności współpracy w grupie, poznanie środowiska lokalnego przez nawiązywanie nowych kontaktów lokalnych, a także wzmocnienie poczucia własnej wartości dzięki publicznym występom.

Odbiorcy projektu:

Grupa 15 młodych osób w wieku od 13 do 19 lat z gminy Wieruszów.

Opis projektu:

Tematem przewodnim jest taniec z ogniem i żonglerka. Młodzi uczestniczą w warsztatach ruchowo-tanecznych, a następnie sami przygotowują układy, które wykorzystają podczas cyklu pokazów dla okolicznych miejscowości. Do każdego pokazu młodzi tworzą scenariusz występów i dzielą się rekwizytami. Dodatkowo uczestnicy nagrywają film promocyjny, na którym prezentują swoje umiejętności. Ponadto uczestnicy projektu przeprowadzają pokazy z warsztatami wśród dzieci ze szkoły podstawowej oraz słuchaczy Uniwersytetu III Wieku. Na zakończenie projektu młodzi organizują event, w ramach którego prezentują nabyte umiejętności wszystkim zainteresowanym. Impreza jest reklamowana w mediach i na plakatach, a uczestnicy zapraszają gości oraz organizują niezbędny sprzęt (oświetlenie, nagłośnienie).

Budżet projektu: 12 550 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2016

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna im. W. S. Reymonta w Wieruszowie

Miejscowość: Wieruszów

Ulica, nr domu i lokalu: 19 stycznia 7-8

Kod pocztowy i Poczta: 98-400 Wieruszów

Województwo: łódzkie

Powiat: wieruszowski

Adres strony internetowej: www.mgbp-wieruszow.pl

YoungFire

Wieruszów 13, 98-400, Polska

Więcej