Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Wollywood - 2016

Realizowany przez:

Zakeszowani – Grupa Nieformalna

Cel:

Celem projektu jest rozwój umiejętności społecznych, nawiązywanie nowych kontaktów oraz zwiększenie wiary we własne siły u młodych osób, a ponadto poznanie przez nich swoich mocnych i słabych stron.

Odbiorcy projektu:

Grupa 15 grupa młodzieży w wieku od 13 do 19 lat z gmin Lubochnia i Budziszewice.

Opis projektu:

Osia projektu jest musical. Uczestnicy pod kierunkiem instruktora tańca przygotowują choreografię do poszczególnych piosenek. Odpowiadają za dobór strojów, rekwizytów, znalezienie sali ze sceną, przygotowanie plakatów i zaproszeń. W spektaklu bierze udział cała grupa, a poza tym poszczególne osoby pracują również w mniejszych sekcjach podczas realizacji konkretnych działań, np. przy doborze rekwizytów i scenografii; promocji i kontakcie z mediami, władzami i mieszkańcami; organizacji spotkań i wyjazdu do teatru, zakupie sprzętu. Aby uczestnicy mogli oswoić się ze sceną i publicznością, premiera odbywa się w kameralnym gronie rodziców. W ramach projektu odbywa się również wyjazd do teatru na wybrany przez młodych spektakl.

Budżet projektu: 13 000 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2016

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Zakeszowani – Grupa Nieformalna

Miejscowość: Tarnowska Wola

Ulica, nr domu i lokalu: Tarnowska Wola 5

Kod pocztowy i Poczta: 97-217 Tarnowska Wola

Województwo: łódzkie

Powiat: tomaszowski

Adres strony internetowej: brak

Wollywood

Tarnowska Wola 22, 97-217, Polska

Więcej