Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Rozegrane miasto - 2016

Realizowany przez:

Biblioteka Publiczna im. Jana Łaskiego Młodszego w Łasku

Cel:

Celem projektu jest nabycie przez młodzież umiejętności pracy w grupie, komunikacji, organizacji, a także nawiązywania współpracy z różnymi firmami i instytucjami.

Odbiorcy projektu:

Grupa od 12 do 15 młodych osób w wieku od 13 do 19 lat z Łasku i okolic.

Opis projektu:

Tematyką projektu są gry planszowe. Młodzież tworzy własną autorską grę planszową oraz organizuje piknik gier w Łasku, na którym można grać w gry oraz wziąć udział w turniejach z nagrodami. Na pierwszych spotkaniach projektowych uczestnicy poznają gry planszowe różnego rodzaju, aby mogli samodzielnie zdecydować, jaką grę będą chcieli tworzyć. Młodzi szukają sponsorów, zajmują się organizacją turniejów i projektowaniem gry. Po zakończeniu prac projektowych gra zostanie wydrukowana. Zwieńczeniem projektu jest organizacja Pikniku gier planszowych dla mieszkańców Łasku i okolic. Młodzież prezentuje tam opracowaną przez siebie grę: tłumaczy zasady przybyłym gościom oraz przeprowadza zaplanowane turnieje.

Budżet projektu: 12 050 zł

Dotacja: 8 100 zł

Rocznik: 2016

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Biblioteka Publiczna im. Jana Łaskiego Młodszego w Łasku

Miejscowość: Łask

Ulica, nr domu i lokalu: 9 Maja 6

Kod pocztowy i Poczta: 98-100 Łask

Województwo: łódzkie

Powiat: łaski

Adres strony internetowej: www.biblioteka.lask.pl

Rozegrane miasto

9 Maja 6, 98-100 Łask, Polska

Więcej