Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Nosce te ipsum – młodzi lokalsi sondują miasto - 2016

Realizowany przez:

Centrum Promocji i Kultury w Brzezinach

Cel:

Projekt ma na celu rozwinięcie umiejętności interpersonalnych młodzieży i pobudzenie ich do aktywnego włączania się w życie lokalnej społeczności.

Odbiorcy projektu:

Grupa 15 młodych osób z Brzezin i okolic.

Opis projektu:

Zadaniem uczestników jest wydanie specjalnego numeru autorskiego magazynu lajfstajlowego. W felietonach i reportażach zawrą własne spostrzeżenia. Projekt zakłada warsztaty pisarskie prowadzone przez specjalistów z socjologii i historii, a także dziennikarzy. Młodzi uczą się współpracy w grupie, rozpoznawania problemów społecznych, wyszukiwania pozytywnych i ciekawych informacji o swoim mieście i okolicy, a przede wszystkim nawiązywania kontaktów i czerpania z wiedzy mieszkańców. Biorąc pod uwagę zróżnicowane style kreatywności, zadania dzielą się na te, które umożliwią rozwój osobom myślącym dywergencyjnie (rozbieżnie) oraz konwergencyjnie (zbieżnie). Dzięki temu każdy uczestnik ma możliwość zaangażowania w działania.

Budżet projektu: 14 695 zł

Dotacja: 5 200 zł

Rocznik: 2016

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Centrum Promocji i Kultury w Brzezinach

Miejscowość: Brzeziny

Ulica, nr domu i lokalu: ul. Sienkiewicza 11

Kod pocztowy i Poczta: 95-060 Brzeziny

Województwo: łódzkie

Powiat: brzeziński

Adres strony internetowej: –

Nosce te ipsum – młodzi lokalsi sondują miasto

Żeromskiego 2, 95-060 Brzeziny, Polska

Więcej