Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Wieloświat - 2016

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych Pomocna Dłoń

Cel:

Celem projektu jest rozwój kompetencji społecznych młodych osób, szczególnie w zakresie kompetencji komunikacyjnych i pracy w zespole.

Odbiorcy projektu:

Grupa 12 młodych osób w wieku od 14 do 18 lat z gminy Będków i okolic.

Opis projektu:

Osią projektu jest film. Tematyka filmu jest ustalana podczas trwania projektu. Młodzież szuka inspiracji w historiach mieszkańców gminy – dziecięcych, miłosnych, żołnierskich czy sąsiedzkich. Uczestnicy projektu pracują w sekcjach – aktorskiej, technicznej, muzycznej, plastycznej itp. Odbywają konsultacje ze specjalistami w zakresie reżyserii, śpiewu, rysunku, montażu, szycia. Młodzi ludzie ponadto biorą udział w festiwalach i przeglądach kulturalnych. Efektem pracy młodych jest projekcja filmu i wystawa prac z jego realizacji. Uczestnicy zapraszają swoich bliskich, osoby, z którymi współpracowały, lokalne stowarzyszenia, władze itp. Powstały film zostaje zgłoszony do konkursów filmów amatorskich. Zostaje także umieszczony w Internecie.

Budżet projektu: 10 680 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2016

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych Pomocna Dłoń

Miejscowość: Rudnik

Ulica, nr domu i lokalu: Rudnik 10

Kod pocztowy i Poczta: 97-319 Będków

Województwo: łódzkie

Powiat: tomaszowski

Adres strony internetowej: www.pomocnadlon.com

Wieloświat

Parkowa 9, 97-319 Będków, Polska

Więcej