Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Mój plecak. Projektujemy, szyjemy, promujemy - 2016

Realizowany przez:

Centrum Kultury i Biblioteki

Cel:

Celem projektu jest poznanie przez młodzież swoich mocnych i słabych stron oraz nawiązanie nowych relacji społecznych, a także nabycie umiejętności samodzielnego osiągania wyznaczonych poprzez stworzenie marki odzieżowej.

Odbiorcy projektu:

Grupa 10 gimnazjalistów ze Szczańca i okolic.

Opis projektu:

Osią projektu jest moda: młodzi tworzą markę odzieżową. Uczestnicy projektu poznają podczas pierwszych tajniki projektowanie produktu, łączenie kolorów, trendy w projektowaniu. Pod okiem instruktorów projektują kolekcję plecaków/toreb. Współpracują z podwykonawcami, czyli krawcowymi i kaletnikami, w celu stworzenia prototypów zaprojektowanych produktów. Na warsztatach młodzież dowiaduje się jak wypromować swoją markę. Nawiązują kontakty z lokalną prasą w celu informowania o przebiegu projektu i jego oficjalnego podsumowania w postaci pokazu mody. Zwieńczeniem projektu jest pokaz mody – młodzi dbają o przygotowanie produktów, organizację i zaproszenie rówieśników, rodziców i lokalnych mediów.

Budżet projektu: 14 350 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2016

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Centrum Kultury i Biblioteki

Miejscowość: Szczaniec

Ulica, nr domu i lokalu: Szczaniec 19

Kod pocztowy i Poczta: 66-225 Szczaniec

Województwo: lubuskie

Powiat: świebodziński

Adres strony internetowej: www.eszok.pl

Mój plecak. Projektujemy, szyjemy, promujemy

Szczaniec 59, 66-225, Polska

Więcej