Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Grupa Filmowa PROstudio - 2016

Realizowany przez:

Lubski Dom Kultury

Cel:

Celem projektu jest rozwój umiejętności wyznaczania celów, poznanie swoich mocnych i słabych stron, a także nawiązanie przez uczestników nowych relacji społecznych poprzez stworzenie filmów.

Odbiorcy projektu:

Grupa od 15 do 20 młodych osób w wieku od 13 do 19 lat z Lubska i okolic.

Opis projektu:

Osią projektu jest film. Młodzież spotyka się z osobami zajmującymi się produkcją filmową, a następnie wspólnie opracowuje tematykę i pisze scenariusze do minimum trzech filmów krótkometrażowych. Tematy filmów dotyczą problemów współczesnej młodzieży. Sami ustalają czas i miejsce realizacji podjętych przedsięwzięć, planują działania i ustalą harmonogram. Rekrutują aktorów wśród ludzi ze środowiska lokalnego i wybierają miejsca w których chcą zrealizować zaplanowane działania. Rozmawiają z przedsiębiorcami, dyrektorami instytucji itd., tym samym uzyskując zgody na realizację zaplanowanych działań w danym miejscu. W trakcie projektu mają również szanse podjęcia współpracy z sekcją filmową MIOT z Żarskiego Domu Kultury.

Budżet projektu: 13 393 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2016

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Lubski Dom Kultury

Miejscowość: Lubsko

Ulica, nr domu i lokalu: Jana Pawła II 1

Kod pocztowy i Poczta: 68-300 Lubsko

Województwo: lubuskie

Powiat: żarski

Adres strony internetowej: www.ldk.lubsko.pl

Grupa Filmowa PROstudio

Wrocławska 13, 68-300 Lubsko, Polska

Więcej