Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Gmina Lubniewice okiem młodych - 2016

Realizowany przez:

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Lubniewice

Cel:

Celem projektu jest rozwój kompetencji społecznych u młodych osób, nawiązanie nowych znajomości, rozbudzenie w nich poczucia lokalnej tożsamości, głębsze poznanie własnych słabych i mocnych stron poprzez stworzenie filmu.

Odbiorcy projektu:

Grupa 20 młodych osób w wieku od 13 do 19 lat z gminy Lubniewice.

Opis projektu:

Osią projektu jest film. Do współpracy młodzież zaprasza trenera, który pomaga im poznać swoje słabe i mocne strony, a także wskaże metody pracy w grupie itp. Kolejnym etapem są zajęcia filmowo-fotograficzne. W ramach projektu odbywa się też wyjazd edukacyjny do telewizji w Gorzowie. Uczestnicy naprzemiennie wcielają się w rolę aktora, narratora, kamerzysty czy fotografa. Na koniec partnerzy, władze gminy i mieszkańcy otrzymują zaproszenie do sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury na projekcję filmu, który dotyka trzy aspekty gminy: jej historii, przyrody oraz rekreacji. Na zakończenie odbywa się też wystawa zdjęć wielkoformatowych, a film umieszczany jest na kanale YouTube.

Budżet projektu: 10 520 zł

Dotacja: 8 400 zł

Rocznik: 2016

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Lubniewice

Miejscowość: Lubniewice

Ulica, nr domu i lokalu: os. Słowiańskie 4 m. 7

Kod pocztowy i Poczta: 69-210 Lubniewice

Województwo: lubuskie

Powiat: sulęciński

Adres strony internetowej: www.biblioteka.lubniewice.pl

Gmina Lubniewice okiem młodych

Skwierzyńska 4, 69-210 Lubniewice, Polska

Więcej