Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Bawimy się razem - 2016

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Kobiet Wiejskich „Dolina”

Cel:

Celem projektu jest nawiązywanie nowych relacji społecznych oraz rozwój umiejętności komunikacyjnych i organizacyjnych u młodzieży.

Odbiorcy projektu:

Grupa 15 młodych osób w wieku od 13 do 17 lat, zamieszkujących Lipiny Dolnych i okolice.

Opis projektu:

Młodzi organizują czas wolny dzieciom klas IV-VI miejscowej szkoły. Obejmują swoimi działaniami ok. 20. Będą to zajęcia świetlicowe w pomieszczeniach biblioteki, remizy, szkoły lub w plenerze. Efektem przygotowań i zabaw jest wspólny festyn wiejski, na którym wszyscy prezentują swoje dokonania – w ramach zajęć z dziećmi młodzi przygotowują je do krótkiego pokazu artystycznego. Do organizacji festynu włączonych zostaje wiele innych podmiotów jak GOK, OSP, szkoła, biblioteka, rodzice, członkowie stowarzyszenia, z którymi młodzież nawiązuje kontakt. Zaprasza zespoły artystyczne z najbliższej okolicy. Młodzi przygotowują prezentację swojego projektu, a także prowadzą imprezę.

Budżet projektu: 10 420 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2016

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Kobiet Wiejskich „Dolina”

Miejscowość: Lipiny Dolne

Ulica, nr domu i lokalu: Lipiny Dolne 55a

Kod pocztowy i Poczta: 23-423 Potok Górny

Województwo: lubelskie

Powiat: biłgorajski

Adres strony internetowej: –

Bawimy się razem

Lipiny Dolne 156, 23-423, Polska

Więcej