Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Moje dziedzictwo - 2016

Realizowany przez:

Samorządowy Ośrodek Kultury w Komarowie-Osadzie

Cel:

Celem projektu jest nabycie przez młodych umiejętności interpersonalnych oraz umiejętności określania swoich mocnych i słabych stron, a także odnajdywania się w dotychczas nieznanych sytuacjach.

Odbiorcy projektu:

Grupa 12 osobo młodych osób w wieku od 13 do 19 lat zamieszkujących gminę Komarów-Osada.

Opis projektu:

Zaplanowane jest szereg zadań, które będą realizowane podczas trwania projektu. W ramach projektu odnajdywane są zapomniane już zabawy starszego pokolenia, dziadków i rodziców, poprzez spotkania i rozmowy ze starszymi mieszkańcami naszej gminy. Odnalezione zabawy są wykorzystane podczas świętowania. Następne zadanie pozwala na odkrycie i poznanie potraw, jakie gościły na stołach naszych babć. Trzecie zadanie ma na celu nabycie przez młodzież podstawowych umiejętności fotografowania oraz obróbki zdjęć dzięki warsztatom teoretyczno- praktycznych, a następnie wędrówek z aparatem w ręku. Zostaje zorganizowany jest plener fotograficzny, zakończony wspólnym ogniskiem. Wykonane zdjęcia są prezentowane na wystawie, a z zebranych materiałów młodzi opracowują i wydają kalendarz. Świętowanie ma formę pikniku pokazującego osiągnięcia projektu.

Budżet projektu: 11 870 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2016

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Samorządowy Ośrodek Kultury w Komarowie-Osadzie

Miejscowość: Komarów-Osada

Ulica, nr domu i lokalu: ul. Rynek 15

Kod pocztowy i Poczta: 22-435

Województwo: lubelskie

Powiat: zamojski

Adres strony internetowej: brak

Moje dziedzictwo

Borowinka 26, 22-435 Komarów-Osada, Polska

Więcej