Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Inkubator Kreatywności - 2016

Realizowany przez:

Gminna Biblioteka Publiczna im. Bronisława Pietraka w Garbowie

Cel:

Głównym celem projektu jest nauczenie młodych stawiania sobie realnych celów i samodzielnego ich realizowania przy wykorzystaniu potencjału całej grupy, a także zdobycie umiejętności nawiązywania kontaktów poprzez fotografię.

Odbiorcy projektu:

Grupa 13 młodych osób w wieku od 13 do 16 lat z Garbowa.

Opis projektu:

Osią projektu jest fotografia. Projekt rozpoczyna się od warsztatów z psychologiem, dziennikarzem i fotografem, a także lekcji muzealnej w Muzeum Historii Fotografii w Krakowie. Odbędzie się pięć sesji fotograficznych, po których młodzi obrabiają zdjęcia oraz film nagrywający proces powstawania fotografii. Młodzi samodzielnie dobiera charakteryzację i stylizację do ujęć. Każdego miesiąca kontaktują się z lokalną prasą i mediami, nawiązują też kontakt z lokalnym historykiem, Izbą Regionalną w Bogucinie, Multimedialną Izbą Tradycji w Garbowie oraz prywatnymi osobami mającymi potrzebne części strojów. Młodzież przygotowuje wystawę, a podczas dożynek grupa opowie o zrealizowanym projekcie i pokaże film nakręcony zza Dodatkowo młodzież projektuje folder zawierający fotografie wraz z ich opisami, który rozdaje podczas finału.

Budżet projektu: 10 500 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2016

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Gminna Biblioteka Publiczna im. Bronisława Pietraka w Garbowie

Miejscowość: Garbów

Ulica, nr domu i lokalu: Krakowskie Przedmieście 54

Kod pocztowy i Poczta: 21-080 Garbów

Województwo: lubelskie

Powiat: lubelski

Adres strony internetowej: brak

Inkubator Kreatywności

Garbów Drugi 180, 21-080 Garbów, Polska

Więcej