Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Odkrywamy zakamarki - 2016

Realizowany przez:

Fundacja Zrównoważonego Rozwoju Lokalnego Cisowy Fyrtel

Cel:

Celem projektu jest rozwój umiejętności interpersonalnych wśród członków grupy oraz upowszechnienie wśród młodych walorów gminy.

Odbiorcy projektu:

Grupa 16 młodych osób w wieku od 13 do 18 lat z terenu gminy Cekcyn.

Opis projektu:

Uczestnicy projektu samodzielnie prowadzą konto turystyczne na portalu społecznościowym. Poznają walory swojego miejsca zamieszkania, w tym walory: historyczne, kulturowe i krajoznawcze. Młodzi szkolą się na przewodników informacyjno – turystycznych i samodzielnemu poznają zakamarków gminy. Poprzez zbieranie i poszukiwanie odpowiednich informacji grupa uczy się, jak ważna jest dociekliwość, kompetencje, komunikatywność i odpowiedzialność za powierzone zadanie. Zajmują się również opracowywaniem zgromadzonego materiału – dokonują odpowiedniej selekcji, obróbki i archiwizacji materiałów. W ramach projektu powstają foldery oraz tablica zawierająca ciekawe informacje o miejscowości.

Budżet projektu: 7 820 zł

Dotacja: 6 200 zł

Rocznik: 2016

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Fundacja Zrównoważonego Rozwoju Lokalnego Cisowy Fyrtel

Miejscowość: Wysoka

Ulica, nr domu i lokalu: Wysoka 34

Kod pocztowy i Poczta: 89-512 Wysoka

Województwo: kujawsko-pomorskie

Powiat: tucholski

Adres strony internetowej: www.cisowyfyrtel.pl

Odkrywamy zakamarki

G4Q3+FJ Wysoka, Polska

Więcej