Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Z teatrem przez Sadki – dobry start w dorosłe życie! - 2016

Realizowany przez:

Gminny Ośrodek Kultury w Sadkach

Cel:

Celem projektu jest kształtowanie pozytywnego stosunku do rówieśników oraz umożliwienie młodzieży zdobycie nowych umiejętności i kontaktów.

Odbiorcy projektu:

Grupa 15 młodych osób ze szkół ponadpodstawowych oraz wychowankowie Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Samostrzelu z terenu gminy Sadki.

Opis projektu:

Osią projektu jest teatr. Młodzież pracuje nad oswajaniem się ze sceną oraz pozbyciem się tremy podczas występów publicznych. Uczestnicy samodzielnie wykonują scenografię, kostiumy oraz projekt plakatu zapraszającego na spektakl. Młodzież biorąca udział w projekcie prowadzi zajęcia twórcze dla dzieci na świetlicy wiejskiej oraz redaguje notatkę z każdego wspólnego spotkania. Notatka wraz z fotografiami zostaje udostępniona na str. www.goksadki.pl. W ramach warsztatów powstaje spektakl. Grupa teatralna bierze udział w konkursie teatralnym. Przewidziane są dwa wyjazdy do teatru oraz wizyta lokalnym radio. W ramach projektu odbywają się także warsztaty ABC aktywizacji młodego człowieka, nastawione na pomoc w ukierunkowaniu drogi życiowej młodzieży.

Budżet projektu: 7 018 zł

Dotacja: 4 700 zł

Rocznik: 2016

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Gminny Ośrodek Kultury w Sadkach

Miejscowość: Sadki

Ulica, nr domu i lokalu: Strażacka 11

Kod pocztowy i Poczta: 89-110 Sadki

Województwo: kujawsko-pomorskie

Powiat: nakielski

Adres strony internetowej: www.goksadki.pl

Z teatrem przez Sadki – dobry start w dorosłe życie!

5CFM+24 Sadki, Polska

Więcej