Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Cekcyński Dzień Kultury - 2016

Realizowany przez:

Gminny Ośrodek Kultury w Cekcynie

Cel:

Celem jest nauka pracy w zespole, nabycie umiejętność dobrej organizacji czasu, integracja, a także podniesienie samooceny wśród młodzieży.

Odbiorcy projektu:

Grupa od 16 do 17 osób młodych osób w wieku od 15 do 19 lat z Cekcyna i okolic.

Opis projektu:

Grupa samodzielnie wyszukuje informacji na temat otaczających ich grup etnograficznych. Bierze udział w spotkaniu z osobami z danych grup w celu nawiązania kontaktów oraz przygotowania planu działania na finał Cekcyńskiego Dnia Kultury. Powstają ulotki, w których zostają przedstawione informacje odnośnie danej grupy etnicznej. Dodatkowo odbywają się spotkania, podczas których opracowywane są materiał do parady ulicznej, ale też tworzony jest scenariusz i prowadzone są próby teatralne pod okiem instruktora teatralnego. Parada jest uwieńczeniem współpracy pomiędzy młodzieżą z otaczających nas grup etnicznych. Finalne spotkanie ma miejsce w Amfiteatrze nad jeziorem, gdzie zostanie pokazana inscenizacja.

Budżet projektu: 8 400 zł

Dotacja: 7 000 zł

Rocznik: 2016

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Gminny Ośrodek Kultury w Cekcynie

Miejscowość: Cekcyn

Ulica, nr domu i lokalu: Szkolna 4 m. 4

Kod pocztowy i Poczta: 89-511 Cekcyn

Województwo: kujawsko-pomorskie

Powiat: tucholski

Adres strony internetowej: brak

Cekcyński Dzień Kultury

Lubińsk 8, 89-511, Polska

Więcej