Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Kadr na Białe - 2016

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Pryzmat Pomocy

Cel:

Celem projektu jest wzrost umiejętności współpracy i komunikacji w zespole u młodych osób, a także ukazanie walorów kulturowo – historycznych gminy.

Odbiorcy projektu:

Grupa 12 młodych osób w wieku od 14 do 16 lat zamieszkujących Białe Błota i okolice.

Opis projektu:

Osią projektu jest film i fotografia. Młodzi rozdzielają wśród siebie zadania i przygotowują materiały promocyjne. Następnie uczestniczą w warsztatach z dziedziny filmu dokumentalnego i fotografii. Planowany jest wyjazd do Bydgoszczy do „Muzeum Fotografii” i realizacja lekcji muzealnej. Faza działań to przeprowadzenie wywiadów z mieszkańcami Białych Błot i poznanie ich historii, co staje się podwaliną do produkcji filmu dokumentalnego „Kadr na Białe”. Młodzi fotografują bohaterów filmu i zbierają materiały do kroniki projektu. W ramach projektu odbywa się wystawa prac fotograficznych, projekcja filmu w sali kinowej oraz kronika projektu i panel dyskusyjny.

Budżet projektu: 11 900 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2016

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Pryzmat Pomocy

Miejscowość: Białe Błota

Ulica, nr domu i lokalu: Centralna 27a

Kod pocztowy i Poczta: 86-005 Białe Błota

Województwo: kujawsko-pomorskie

Powiat: bydgoski

Adres strony internetowej: pryzmatpomocy.wordpress.com

Kadr na Białe

Centralna 112, 86-005 Białe Błota, Polska

Więcej