Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Pomysł na życie - 2016

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Ziemia Aktywnych

Cel:

Celem projektu jest umożliwienie młodym ludziom sprawdzenia się w samodzielnym i świadomym określaniu i osiąganiu celów związanych ze startem w dorosłe życie.

Odbiorcy projektu:

Grupa 15 młodych osób w wieku od 13 do 16 lat zamieszkująca gminę Wojcieszów.

Opis projektu:

Podczas trwania projektu młodzież sprawdza możliwości prawne, techniczne, terenowe i inne dotyczące stworzenia miejsca do wspinaczki i parku linowego. Opracowuje grę terenową nawiązującą do zasobów mineralnych Wojcieszowa oraz wyznacza (projektuje) trasę biegową. Młodzi pracują w grupach: każda grupa opracowuje swój wybrany pomysł. W efekcie działań młodzieży powstaje projekt parku linowego, projekt trasy biegowej, oznakowanie trasy biegowej oraz scenariusz gry terenowej. W projektach wskazuje się możliwe trudności i zakres niezbędnych czynności, które trzeba wykonać, żeby zrealizować dany pomysł. W trakcie trwania projektu uczestnicy biorą udział w trzech wizytach studyjnych w różnych firmach w Wojcieszowie i jego okolicach.

Budżet projektu: 11 135 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2016

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Ziemia Aktywnych

Miejscowość: Wojcieszów

Ulica, nr domu i lokalu: Kościelna 6/1

Kod pocztowy i Poczta: 59-550 Wojcieszów

Województwo: dolnośląskie

Powiat: złotoryjski

Adres strony internetowej: brak

Pomysł na życie

DW328 103, 59-550 Wojcieszów, Polska

Więcej