Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Złap zajawkę - 2016

Realizowany przez:

Fundacja Aktywnego Rozwoju

Cel:

Celem projektu jest pobudzenie aktywności i wzrost poczucia wartości własnej oraz zaprezentowanie swoich umiejętności i samych siebie na forum społeczności lokalnej.

Odbiorcy projektu:

Grupa 25 młodych osób w wieku od 13 do 18 lat z Ołdrzychowic Kłodzkich.

Opis projektu:

Tematem wiodącym jest szeroko pojęte rękodzieło artystyczne i prace manualne, które w naturalny sposób wyciszają i sprzyjają relaksacji, a także kulinaria i muzyka czy taniec. Do głównych działań zaliczyć należy odkrywanie zainteresowań poprzez organizację i udział w wyjazdowych akcjach/spotkaniach z ludźmi posiadającymi umiejętności w interesujących młodzież zagadnieniach. Wszelkie działania projektowe leżą w ich gestii – młodzież sama odkrywa jakie dziedziny chcą zgłębić. Samodzielnie dookreśla harmonogram działań oraz podejmuje same działania. Uczestniczki zgłosiły propozycję wykonywania biżuterii m.in z papierowej wikliny, naczyń i ozdób ceramicznych oraz artystycznego manicure. W ramach projektu powstaje wystawa oraz odbywa się występ.

Budżet projektu: 10 300 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2016

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Fundacja Aktywnego Rozwoju

Miejscowość: Ołdrzychowice Kłodzkie

Ulica, nr domu i lokalu: Młyńska 16

Kod pocztowy i Poczta: 57-360 Ołdrzychowice Kłodzkie

Województwo: dolnośląskie

Powiat: kłodzki

Adres strony internetowej: –

Złap zajawkę

Leśna 3, 57-360 Ołdrzychowice Kłodzkie, Polska

Więcej