Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

U nieś MY - 2016

Realizowany przez:

Gminna Biblioteka Publiczna w Chojnowie z siedzibą w Krzywej

Cel:

Celem projektu jest nabycie przez uczestników umiejętności współpracy w grupie, planowania swoich działań oraz zdobywania wsparcia społecznego dla swoich przedsięwzięć poprzez nawiązywanie relacji z instytucjami i osobami prywatnymi.

Odbiorcy projektu:

Grupa 14 gimnazjalistów w wieku od 13 do 16 lat, zamieszkująca gminę Chojnów.

Opis projektu:

Uczestnicy projektu planują i realizują działania zmierzające do wspólnego zbudowania samolotu latającego i włączenia pierwszego startu do corocznego festynu organizowanego przez Urząd Gminy. Działania projektowe obejmują przygotowanie teoretyczne (zajęcia z fizyki, warsztaty origami, wyjazd do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie ) oraz praktyczne ( doświadczenia fizyczne, budowa samolotów origami, wspólna budowa samolotu). W trakcie realizacji działań uczestnicy uczą się m.in. jak zgodnie pracować w grupie i dzielić się zadaniami, jak planować działania, jak rozmawiać z przedstawicielami władz i młodszymi kolegami, a także jak zorganizować dużą imprezę. W ramach podsumowania i świętowania projektu młodzi organizują pokaz fizyczny w gimnazjum.

Budżet projektu: 15 860 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2016

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Gminna Biblioteka Publiczna w Chojnowie z siedzibą w Krzywej

Miejscowość: Krzywa

Ulica, nr domu i lokalu: Krzywa 50

Kod pocztowy i Poczta: 59-225 Krzywa

Województwo: dolnośląskie

Powiat: legnicki

Adres strony internetowej: brak

U nieś MY

Krzywa 56, 59-227, Polska

Więcej