Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

WoartheVlog: Czyli Bardo w pięć minut - 2015

Realizowany przez:

Centrum Kultury i Biblioteka w Bardzie

Cel:

Celem projektu jest aktywizacja młodzieży z lokalnego środowiska w kierunku zainteresowania zapomnianymi, a ciekawymi historycznie miejscami w Bardzie, a przez to podniesienie kompetencji społecznych młodych ludzi.

Odbiorcy projektu:

Grupa 10 młodych ludzi w wieku 13 – 19 z gminy Bardo.

Opis projektu:

Projekt zakłada aktywizację młodzieży w kierunku zainteresowania i promocji ciekawych miejsc w Bardzie. Poczynajzami Fundacji Rozwoju Wolontariatu, które dotyczą one tematu obsługi kamery. W ramach projektu uczestnicy biorą także udział w warsząc od pierwszego spotkania, uczestnicy skupiają na stworzeniu promocyjnych farsowych filmików i ulotek. W tym celu zostaje zakupiona kamera, mikrofon i program do obróbki filmów. Uczestnicy projektu ponadto biorą udział w warsztatach z wolontariustatach filmowych z reżyserem. Warsztaty mają na celu naukę nagrywania, reżyserowania oraz zaplanowania krótkiej produkcji. Efektem tych działań, oprócz filmów i ulotek, będą: kanał na YouTube’ie, fanpage na Facebooku, a także współpraca ze znaną vlogerką (stworzenie przez nią z naszą pomocą odcinka vloga o Bardzie).

Budżet projektu: 6 250 zł

Dotacja: 5 000 zł

Rocznik: 2015

Nitka: Konkurs dla Młodzieżowych Liderów Programu Równać Szanse – Alumni

Centrum Kultury i Biblioteka w Bardzie

Miejscowość: Bardo

Ulica, nr domu i lokalu: ul. Kolejowa 12

Kod pocztowy i Poczta: 57-256 Bardo

Województwo: dolnośląskie

Powiat: ząbkowicki

Adres strony internetowej: –

WoartheVlog: Czyli Bardo w pięć minut

Kolejowa 8, 57-256 Bardo, Polska

Więcej