Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Wkręć się, zakręć, rozkręć! - 2015

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Wsi Bukowiec „Działajmy Razem”

Cel:

Celem projektu jest nabycie przez uczestników umiejętności pracy w grupie, panowanie nad swoimi emocjami i uczuciami, a także radzenie sobie z porażką i błędem.

Odbiorcy projektu:

Grupa 10 młodych ludzi z Bukowca i okolic.

Opis projektu:

Osią projektu jest kuglarstwo. Dzięki ćwiczeniom warsztatowym i zajęciom młodzi uczą się wyrażać swoje uczucia i emocje. Młodzi zyskują większa pewność siebie i motywację do dalszego samodoskonalenia. Przez dwa miesiące uczą się żonglować i wykonywać inne tego typu rzeczy, ale przede wszystkim przełamują swoje bariery i pokonują wyzwania. Uczą się współpracy w grupie i nawiązują bliższe więzi. Młodzieżowa Liderka przeprowadza zabawy i zajęcia na tworzenie grupy, poznane podczas Młodzieżowych Liderów. Warsztaty są przeprowadzane przez wolontariuszy z Wolontariatu Studenckiego. W listopadzie młodzi prezentują nabyte umiejętności dzieciom w przedszkolach i szkołach podstawowych, a pod koniec listopada – podczas występu zwieńczającego projekt.

Budżet projektu: 6 420 zł

Dotacja: 5 000 zł

Rocznik: 2015

Nitka: Konkurs dla Młodzieżowych Liderów Programu Równać Szanse – Alumni

Stowarzyszenie Wsi Bukowiec „Działajmy Razem”

Miejscowość: Bukowiec

Ulica, nr domu i lokalu: Bukowiec 61

Kod pocztowy i Poczta: 66-300 Międzyrzecz

Województwo: lubuskie

Powiat: międzyrzecki

Adres strony internetowej: –

Wkręć się, zakręć, rozkręć!

9MHR+RQ Bukowiec, Polska

Więcej