Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Be Fit - 2015

Realizowany przez:

Ochotnicza Straż Pożarna w Wojniczu

Cel:

Celem jest zwiększenie pewności siebie oraz poczucia własnej wartości, podniesienie umiejętności komunikacyjnych i autoprezentacji poprzez działania w temacie zdrowia i zdrowego odżywiania..

Odbiorcy projektu:

Grupa 13 młodych ludzi w wieku 15-18 lat działającej przy Młodzieżowej Drużynie Ochotniczej OSP w Wojniczu.

Opis projektu:

Wiodącym tematem projektu jest zdrowy tryb życia. Wszystkie działania realizowane są samodzielnie przez Młodzież w mniejszych grupach. W ramach projektu Młodzi organizują 8 spotkań projektowych (w tym jedno wyjazdowe) i dwie akcje (jedna w szkole podstawowej, a druga w Klubie Seniora). Organizują akcję pod nazwą – Maraton Zumby, na który zostają zaproszeni zarówno rówieśnicy Młodych jak i osoby starsze. Dodatkowo maraton poprzedzony jest krótką prezentacją całego projektu oraz Programu Równać Szanse. Podczas trwania projektu podejmowane są działania promocyjnie – Młodzi zakładają i prowadzą profil na portalu społecznościowym Facebook, na którym zamieszczają regularne relacje ze spotkań projektowych oraz motywacyjne wpisy.

Budżet projektu: 5 380 zł

Dotacja: 3 700 zł

Rocznik: 2015

Nitka: Konkurs dla Młodzieżowych Liderów Programu Równać Szanse

Ochotnicza Straż Pożarna w Wojniczu

Miejscowość: Wojnicz

Ulica, nr domu i lokalu: Długa 82

Kod pocztowy i Poczta: 32-830 Wojnicz

Województwo: małopolskie

Powiat: tarnowski

Adres strony internetowej: http://ospwojnicz.pl

Be Fit

Rynek 28, 32-830 Wojnicz, Polska

Więcej