Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Mój kawałek podłogi - 2015

Realizowany przez:

Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Rypinie

Cel:

Celem projektu jest rozwinięcie umiejętności społecznych w tym: organizacja i planowanie pracy, praca w grupie. Młodzież rozwinie umiejętności komunikacyjne oraz zwiększy swoją kreatywność.

Odbiorcy projektu:

Grupa 8 młodych ludzi w wieku 16-19 lat z Rypina i okolicy.

Opis projektu:

Osią projektu jest bajkowe przedstawienie skierowane do rypińskich przedszkolaków. Młodzież w pierwszej kolejności integruje się i dzieli zadania, a następnie zakłada fanpage na portalu Facebook, gdzie umieszcza bieżące informacje na temat swoich działań. Samodzielnie tworzy scenariusz i scenografię. Stroje szyje we współpracy z krawcową, nawiązują też kontakt z RDK w celu wynajęcia sali na próby generalne i występ. Poprzez te działania młodzi nabywają umiejętności organizacyjnych i wiedzy na temat sporządzania stosownych dokumentów. Sami projektują plakaty i zaproszenia na przedstawienie, które wykorzystują do promocji swoich działań. Dokonując zakupów zgodne z harmonogramem działań, Młodzież ma możliwość porównania cen na rynku i zdobycia wiedzy z zakresu gospodarowania określonym budżetem. Na występ finałowy zaproszone zostają władze miasta, rypińskie przedszkolaki, a także lokalne media.

Budżet projektu: 6 500 zł

Dotacja: 5 000 zł

Rocznik: 2015

Nitka: Konkurs dla Młodzieżowych Liderów Programu Równać Szanse

Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Rypinie

Miejscowość: Rypin

Ulica, nr domu i lokalu: Warszawska 20

Kod pocztowy i Poczta: 87-500 Rypin

Województwo: kujawsko-pomorskie

Powiat: rypiński

Adres strony internetowej: http://biblioteka-rypin.pl

Mój kawałek podłogi

Nowy Rynek 29, 87-500 Rypin, Polska

Więcej