Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Hau hau nie jestem sam - 2015

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Tuczno, Moje Małe Kujawy

Cel:

Celem projektu jest nabycie umiejętności zjednywania sobie innych w tym przedstawicieli instytucji, rodziców, kolegów do swoich działań, a także umiejętności wykorzystywania swoich mocnych i słabych stron oraz pracy w grupie.

Odbiorcy projektu:

Grupa 14 młodych ludzi w wieku 13-18 lat z Tuczna i okolicy

Opis projektu:

Młodzież promuje schronisko i pomoc zwierzętom poprzez organizację happeningów w sklepach oraz zbiórki żywności i akcesoriów dla zwierząt. Chce wyczulić lokalne społeczeństwo na prawidłowe traktowanie zwierząt i nabyć umiejętność pozyskiwania wsparcia do realizacji swoich celów. Młodzi zorganizują 4 wyjazdy do schroniska, na których będą pomagać pracownikom placówki w Inowrocławiu, a także „Dzień Zwierzaka” w ZPO Tuczno, gdzie m.in. prezentują swoje zdjęcia i filmy. Wszystkie działania przygotowują na spotkaniach organizacyjnych, dwóch dwudniowych biwakach i komunikując się poprzez portal Facebook. W ramach projektu nawiązują współpracę z instytucjami i firmami oraz władzami samorządowymi gminy.

Budżet projektu: 6 600 zł

Dotacja: 5 000 zł

Rocznik: 2015

Nitka: Konkurs dla Młodzieżowych Liderów Programu Równać Szanse

Stowarzyszenie Tuczno, Moje Małe Kujawy

Miejscowość: Tuczno

Ulica, nr domu i lokalu: Pakoska 33

Kod pocztowy i Poczta: 88-180 Złotniki Kujawskie

Województwo: kujawsko-pomorskie

Powiat: inowrocławski

Adres strony internetowej: http://zpotuczno.pl

Hau hau nie jestem sam

Pakoska 33, 88-180 Tuczno, Polska

Więcej