Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

STS Reaktywacja - 2015

Realizowany przez:

Szydłowskie Towarzystwo Strzeleckie

Cel:

Celem projektu jest rozwinięcie u młodzieży umiejętności oceny swoich mocnych stron oraz wykorzystania zasobów lokalnego środowiska do rozwoju swoich zainteresowań.

Odbiorcy projektu:

Grupa 12 osób w wieku 13-19 lat mieszkających w Szydłowie.

Opis projektu:

Głównym działaniem młodzieży jest stworzenie publikacji, w której znajdą się zdjęcia i zebrane przez nią informacje związane z historią strzelectwa w lokalnej społeczności. Uczestnicy projektu organizują konkurs otwarty dla mieszkańców powiatu staszowskiego na okładkę publikacji promującej ich działania. Młodzież zorganizuje również wyjazd do miejsca pamięci i weźmie udział w obozie letnim dla strzelców. Świętowanie projektu odbędzie się podczas ogniska, na którym młodzi zaprezentują publikację oraz wystawę fotograficzną. Wcześniej odbędzie się gra terenowa dla uczestników i ich rówieśników oraz mieszkańców Szydłowa, której celem będzie integracja strzelców ze środowiskiem lokalnym.

Budżet projektu: 10 500 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2015

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Szydłowskie Towarzystwo Strzeleckie

Miejscowość: Szydłów

Ulica, nr domu i lokalu: Opatowska 34

Kod pocztowy i Poczta: 28-225 Szydłów

Województwo: świętokrzyskie

Powiat: staszowski

Adres strony internetowej:

STS Reaktywacja

Kielecka 65, 28-225 Szydłów, Polska

Więcej